O NAS

Nasza Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną osobom fizycznym, przedsiębiorcom oraz instytucjom sektora publicznego, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę i doświadczenie.

Kancelaria oferuje również wyspecjalizowaną obsługę prawną osobom fizycznym profesjonalnie zajmującym się uprawianiem sportu, jak również stowarzyszeniom i sportowym spółkom akcyjnym. W szczególności świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa związkowego (PZPN, PZPS) oraz reprezentacji Klienta przed sądami, wydziałami i agendami związków i związkami regionalnymi. Pomagamy również w negocjacji warunków kontraktowych.

Dzięki współpracy z innymi kancelariami i instytucjami świadczymy swoje usługi na terenie całego kraju. Niemniej jednak, nieustannie rozwijamy swoją ofertę tak, aby poszerzać zakres świadczonych przez nas usług. Dlatego też, serdecznie zachęcamy do współpracy osoby fizyczne, jak i przedsiębiorców nie tylko z okolic Nowego Sącza, Nowego Targu, Krynicy, Gorlic, Tarnowa, Brzeska, czy Piwnicznej, ale rónież z całej Polski.

Wszystkie podejmowane przez nas działania cechuje pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Naszym priorytetem jest zapewnienie swoim Klientom poczucia całkowitego zabezpieczenia prawnego i majątkowego Ich interesów. Dlatego też nasza Kancelaria zapewnia absolutną poufność powierzonych jej informacji i dokumentów stosownie do obowiązujących w tym zakresie zasad etyki radcowskiej.

Jesteśmy otwarci i elastyczni, dlatego każdorazowo dopasowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Swoją dotychczasową działalność Kancelaria zawdzięcza przede wszystkim rekomendacjom swoich Klientów, za co serdecznie Im dziękujemy.